Trik „vychytralý přípustek“, „zlovolná generalizace“ a třetí trik uhádnete sami

David Gruber
06.02.2024 01:47
Trik „vychytralý přípustek“, „zlovolná generalizace“ a třetí trik uhádnete sami
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V tomto dílu online kurzu “Jak se ubránit manipulaci a řečnickým trikům” se dozvíte o třech různých trikách: “vychytralý přípustek” (známý také jako “tchýňovka”), “zlovolná generalizace” a hádanka, která vám poslouží jako třetí trik. David Gruber, autor tohoto kurzu a uznávaný lektor, vás provede jednotlivými triky a naučí vás, jak se proti nim bránit.

Kurz “Jak se ubránit manipulaci a řečnickým trikům” je zaměřen na posílení vašich schopností rozpoznat a odhalit manipulativní techniky a triky v komunikaci. Představuje různé metody obrany a naučí vás, jak se vyhnout slovní agresi a jak si poradit s různými typy trikařů. Kurz také vysvětluje parametry komunikačního střetu a definuje, co vlastně trik je.

Součástí kurzu je Multimetodická tabulka řečnických triků pro oblast náročné komunikace, kterou David Gruber vytvořil. Tato tabulka vám pomůže lépe se orientovat v různých trikách a manipulacích a rychle najít efektivní obranu.

V náročných dobách plných manipulací a konfliktů je kurz “Jak se ubránit manipulaci a řečnickým trikům” nezbytným prvkem ve vašem vzdělání.

Vstoupit do kurzu

Reklama