Trik „nehorázná lež”, souvztažné triky „ano, ale…“ a „co je poslední, to se počítá“

David Gruber
06.02.2024 01:47
Trik „nehorázná lež”, souvztažné triky „ano, ale…“ a „co je poslední, to se počítá“
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V lekci s názvem “Trik ‘nehorázná lež’, souvztažné triky ‘ano, ale…’ a ‘co je poslední, to se počítá'” se budeme věnovat pochopení a odhalení těchto manipulačních triků a naučíme se, jak se jim efektivně bránit. Tato lekce je nedílnou součástí kurzu “Jak se ubránit manipulaci a řečnickým trikům”, který vedl zkušený lektor David Gruber.

V rámci tohoto kurzu se dozvíte, jak odhalit a odpovědět na tyto triky, které jsou často používány manipulátory a narušují naši komunikaci a rozhodování. David Gruber je autorem úspěšných knih na toto téma a jeho školení a rady již pomohly mnoha lidem ve zvládání manipulace a dosažení úspěchu.

Kurz obsahuje komplexní informace a různé přístupy. Navíc jsou v něm prezentovány konkrétní situace, ve kterých jsou triky ukázány na příkladech úspěšných žáků Davida Grubera, Evy a Zdenka. David Gruber radí, aby kursanté postupovali pomalu a postupně a pravidelně opakovali a promýšleli naučené techniky.

Kurz zahrnuje mnoho dalších témat, například zvládání slovní agrese, výhody přijímání a odmítání triků, různé typy trikařů a důležité parametry komunikačního střetu. Součástí kurzu je také Multimetodická tabulka řečnických triků, kterou sestavil David Gruber, a pomáhá studentům lépe se orientovat v různých trikách a manipulacích a rychle najít vhodné obranné metody.

Kurz “Jak se ubránit manipulaci a řečnickým trikům” je nezbytnou součástí moderního vzdělání v době plné manipulace, falešných zpráv a konfliktů ve všech oblastech života.

Vstoupit do kurzu

Reklama