Trik „příčina, která není příčinou“, „obvinit protivníka z důkazu kruhem“ a „vydráždit protivníka k přehánění“

David Gruber
06.02.2024 01:49
Trik „příčina, která není příčinou“, „obvinit protivníka z důkazu kruhem“ a „vydráždit protivníka k přehánění“
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

Trik „příčina, která není příčinou“, „obvinit protivníka z důkazu kruhem“ a „vydráždit protivníka k přehánění“ je jednou z nejčastěji používaných manipulačních technik. V této lekci se naučíte, jak se bránit těmto trikům a nechat se jimi nezviklat.

Lekce “Trik „příčina, která není příčinou“, „obvinit protivníka z důkazu kruhem“ a „vydráždit protivníka k přehánění“” je součástí online video kurzu “Jak se ubránit manipulaci a řečnickým trikům”, který vyučuje David Gruber. Tento kurz je navržen tak, aby vám pomohl získat obranu proti všem trikům a manipulacím, se kterými se můžete setkat ve vašem každodenním životě.

Kurz “Jak se ubránit manipulaci a řečnickým trikům” je přednášen Davidem Gruberem, jedním z nejuznávanějších expertů v této oblasti. Gruber je autorem bestsellerových knih a již vyškolil tisíce lidí, kteří se úspěšně brání manipulaci a mají vynikající kariéru.

V kurzu se naučíte, jak správně reagovat na každý trik a manipulaci, jak se vyhnout slovní agresi a jak si poradit s “mlžičem”. Kurz vás seznámí s různými druhy trikařů a naučí vás rozpoznat a předvídat jejich triky. Získáte také znalosti o různých parametrech komunikačního střetu a pochopíte, co vlastně triky jsou.

Jako součást kurzu obdržíte Multimetodickou tabulku řečnických triků pro oblast náročné komunikace, která vám pomůže lépe se orientovat mezi triky a manipulacemi a rychle najít správnou obranu. Kromě toho budete mít k dispozici Devět parametrů každého komunikačního střetu, které vám pomohou dosáhnout úspěšné obrany.

V dnešní době plné manipulací a konfliktů je tento kurz nezbytným prvkem vašeho vzdělání. Naučí vás, jak se bránit manipulaci a řečnickým trikům a dosáhnout úspěchu ve vlastní kariéře i osobním životě.

Vstoupit do kurzu

Reklama