Akt slovní agrese
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

Tato online video lekce se zaměřuje na akt slovní agrese. Bude vás učit, jak se bránit a odhalovat triky, které vás mohou zaskočit například na poradě nebo ve střetu s manipulátory. Lektor kurzu, David Gruber, vám ukáže nejen tento typický trik, kterým vás trikař zaskočí, ale také vám ukáže, jak se vyhnout slovní agrese a jak získat nad ní kontrolu. V rámci lekce vás navíc lektor překvapí ještě dalším trikem, kdy skočí do vaší řeči a pokusí se získat falešné spojence.

Tato lekce je součástí kurzu “Jak se ubránit manipulaci a řečnickým trikům” vedeném Davidem Gruberem. V rámci tohoto kurzu se naučíte efektivně se bránit proti všem druhům triků a manipulacím, které mohou přijít napříč všemi zeměmi a dobami. Lektor vám ukáže, jak předem odhalovat i budoucí triky, které se někdo může pokusit na vás vymyslet. Kurz obsahuje mnoho praktických scének, které vám pomohou lépe pochopit a zapamatovat si jednotlivé triky.

David Gruber je autorem bestsellerových knih v oblasti manipulace a řečnických triků. V rámci své práce vyškolil již tisíce lidí, kteří se díky jeho metodám úspěšně brání manipulacím a mají vynikající kariéru. Lektor doporučuje, abyste kurz neprocházeli příliš rychle, ale spíše postupovali pomalu po malých částech, abyste si mohli jednotlivé informace lépe osvojit a promyslet.

V kurzu se naučíte zvládat každý trik a manipulaci, vyhnout se slovní agrese, poradit si s “mlžičem” a poznat různé druhy trikařů. Kurz vám také poskytne přehled o parametrech komunikačního střetu a vysvětlí vám, co je to vlastně trik. Součástí kurzu je také Multimetodická tabulka řečnických triků, která vám pomůže rychle najít správnou obranu, a Devět parametrů každého komunikačního střetu, ve které jsou uvedeny všechny triky a protitriky.

V dnešní době plné manipulací a konfliktů je tento kurz nezbytnou součástí vašeho vzdělání.

Vstoupit do kurzu

Reklama