Trik „mlžení“ a „odběhnutí od tématu“

David Gruber
06.02.2024 01:46

Vstoupit do kurzu

Trik „mlžení“ a „odběhnutí od tématu“ je jednou z technik manipulace, které často využívají manipulátoři a lidé s nečestnými úmysly. Pokud se nechcete nechat zmanipulovat a chcete se naučit rozpoznat a ubránit se proti těmto trikům, je tato lekce určena právě pro vás.

V této lekci se naučíte, jak rozpoznat trik „mlžení“, který slouží k zaměření pozornosti na vedlejší věci a přesunutí diskuse od původního tématu. Naučíte se, jak odhalit manipulátora, který využívá tento trik, a jak se efektivně bránit.

Dalším trikem, kterému se v této lekci budete věnovat, je „odběhnutí od tématu“. Manipulátor může tímto trikem záměrně přeskočit na jiné téma či otázku a tak odvést pozornost od původního problému. Ve videu se dozvíte, jak poznat tento trik a jak rychle a efektivně reagovat.

Lekce je součástí kurzu „Jak se ubránit manipulaci a řečnickým trikům“ vedeným lektorem Davidem Gruberem. Tento kurz je určen pro všechny, kteří chtějí rozpoznat manipulaci a naučit se efektivně bránit proti různým řečnickým trikům. David Gruber je renomovaným odborníkem v oblasti manipulace a jeho metodika vás seznámí s různými triky a technikami, které se v praxi často využívají.

V kurzu se naučíte mnoho různých technik, které vám pomohou rozpoznat a odhalit manipulátory a jejich triky. Naučíte se vyhýbat slovní agresi, zvládat komunikační střety a porozumět různým druhům manipulace. Součástí kurzu je také multi-metodická tabulka řečnických triků, která vám pomůže orientovat se v různých trikách a najít vhodnou obranu.

Nebuďte obětí manipulace a naučte se efektivně bránit. Přihlaste se na kurz „Jak se ubránit manipulaci a řečnickým trikům“ s Davidem Gruberem a získejte cenné znalosti, které vám pomohou odhalit manipulaci a bránit se proti ní.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu