Trik „přehnat opak“, „nestydatý závěr“ a „prefíkaný závěrečný trik vlezlého obchodníka-šmejda”

David Gruber
06.02.2024 01:49
Trik „přehnat opak“, „nestydatý závěr“ a „prefíkaný závěrečný trik vlezlého obchodníka-šmejda”
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V další video lekci kurzu “Jak se ubránit manipulaci a řečnickým trikům” se David Gruber zaměřuje na zajímavé triky, které vám mohou pomoci ve vztahu s manipulátory a obchodníky. Tato lekce je plná praktických příkladů a ukázek, které vám pomohou lépe porozumět těmto trikům a naučit se je efektivně odhalovat a odvracet.

V rámci této lekce se zaměříme na trik “přehnat opak”, který manipulátoři využívají k získání přízně a důvěry. David Gruber vám ukáže, jak rozpoznat tento trik a jak se mu vyhnout. Dále se budeme zabývat trikem “nestydatý závěr”, který je oblíbeným nástrojem manipulátorů ke získání výhodného kontraktu nebo dohody. Naučíte se tento trik odhalovat a odvracet tak, aby vám nezpůsobil žádné škody.

Posledním trikem, kterému se budeme věnovat, je “prefíkaný závěrečný trik vlezlého obchodníka-šmejda”. David Gruber vám představí různé strategie, které obchodníci používají k tomu, aby vás přesvědčili k nákupu nebo uzavření smlouvy. Naučíte se tyto triky rozpoznávat a vyhnout se jim.

Tato lekce je vhodná pro všechny, kteří se chtějí naučit, jak se bránit manipulaci a řečnickým trikům. Připojte se k Davidu Gruberovi a získejte nové nástroje a strategie pro efektivní ochranu proti manipulacím.

Vstoupit do kurzu

Reklama