Trik „záměna příčiny a následku“

David Gruber
06.02.2024 01:46
Trik „záměna příčiny a následku“
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V online video lekci s názvem “Trik ‘záměna příčiny a následku'” se budeme zabývat zneužíváním tohoto triku v historii i v současné politice. Bude nám ukázáno, jak je tento trik často používán k manipulaci a klamání veřejnosti.

Lekce je součástí kurzu “Jak se ubránit manipulaci a řečnickým trikům”, který vede lektor David Gruber. Tento kurz je velmi významný a praktický, protože nás naučí, jak se bránit různým druhům manipulace a trikům, které se používají ve všech zemích a dobách. David Gruber je autor bestsellerových knih na toto téma a již vyškolil tisíce lidí, kteří úspěšně využívají jeho naučené techniky a mají skvělé kariéry.

V kurzu se naučíte mnoho důležitých dovedností, jako je odhalování a předcházení trikům budoucnosti, zvládání každého triku a manipulace, vyhýbání se slovní agresi, a mnoho dalšího. Součástí kurzu je také Multimetodická tabulka řečnických triků, kterou David Gruber sestavil. Tato tabulka vám pomůže lépe se orientovat ve světě triků a manipulací a rychle najít správnou obranu.

V náročné době plné manipulací, fake news a konfliktů je tento kurz nezbytnou součástí vašeho vzdělání. Nemusíte kurz procházet najednou, ale je lepší ho studovat postupně, po částech, opakovat a promýšlet. Určitě vám to velmi pomůže a vyplatí se vám.

Pro více informací o kurzu a lekci si můžete přečíst celý popis kurzu na [odkaz].

Vstoupit do kurzu

Reklama