Triky „podsun = podsunutí“, „já jsem taky nebrečel” a další hádanka

David Gruber
06.02.2024 01:47
Triky „podsun = podsunutí“, „já jsem taky nebrečel” a další hádanka
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V lekci s názvem “Triky „podsun = podsunutí“, „já jsem taky nebrečel” a další hádanka” se dozvíte vše, co potřebujete vědět o těchto triků a jak se proti nim bránit. Lekce je součástí kurzu “Jak se ubránit manipulaci a řečnickým trikům”, který vyučuje David Gruber.

Kurz vás naučí, jak se bránit všem manipulacím a trikům, se kterými se můžete setkat v každodenním životě. David Gruber, který je autorem bestsellerových knih na toto téma, vám poradí, jak odhalit i budoucí triky, které mohou být vymyšleny a použity na vás v budoucnosti.

V kurzu je spousta informací, které vám pomohou vést úspěšnou kariéru a účinně se bránit proti manipulacím. Zvládnete každý trik a manipulaci, vyhnout se slovní agresi a poradit si s různými typy trikařů. Pochopíte, co je to vlastně trik a naučíte se rozpoznávat jednotlivé parametry komunikačního střetu.

Kurz obsahuje Multimetodickou tabulku řečnických triků, která vám pomůže lépe se orientovat v trikách a manipulacích a rychle najít správnou obranu. Součástí kurzu je také příloha s Devíti parametry každého komunikačního střetu, která vám poskytne informace o všech trikách, které na vás mohou být použity a jak se jim bránit.

V dnešní době plné manipulací a konfliktů je kurz “Jak se ubránit manipulaci a řečnickým trikům” nezbytnou součástí vašeho vzdělání. Přihlaste se a naučte se efektivně komunikovat a bránit se proti manipulaci.

Vstoupit do kurzu

Reklama