Trik „nerovné dovolávání se vzájemnosti“ a „antagonistický rozpor trikařových pokynů“

David Gruber
06.02.2024 01:48
Trik „nerovné dovolávání se vzájemnosti“ a „antagonistický rozpor trikařových pokynů“
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V této lekci s názvem “Trik ‘nerovné dovolávání se vzájemnosti’ a ‘antagonistický rozpor trikařových pokynů'” se naučíte jednu ze základních technik manipulace, kterou můžete efektivně odhalit a bránit se proti ní. V tomto triku je vaším cílem postavit osobu, která s vámi manipuluje, do pozice, kde se musí buď přizpůsobit vašim požadavkům nebo se dostat do rozporu s vlastními pokyny. Tento trik je často využíván při vyjednávání, ale může se objevit i v běžných každodenních situacích.

Lektor David Gruber vám v této lekci představí konkrétní příklady a ukáže vám, jak tento trik funguje a jak se proti němu ubránit. Bude vám vysvětlovat, jak rozpoznat situace, kdy je používán, a jak na ně adekvátně reagovat. Tato lekce vám poskytne přehledné instrukce a strategie, které můžete okamžitě začít používat.

Tato lekce je součástí kurzu “Jak se ubránit manipulaci a řečnickým trikům” vedeného Davidem Gruberem. Kurz vám poskytne kompletní přehled o různých technikách manipulace a trikům, které se v běžném životě setkáváme. Na kurzu se naučíte, jak se bránit proti manipulaci, jak rozpoznat různé druhy trikařů a jak zlepšit své komunikační dovednosti. David Gruber je zkušeným lektorem a autorem bestsellerových knih na toto téma. Jeho kurz vám pomůže získat zásadní nástroje a techniky pro úspěšnou obranu.

Nenechte se manipulovat a naučte se rozpoznávat a jednat se škodlivými triky. Přidejte se k tisícům lidí, kteří již využili tento kurz a získali neocenitelné dovednosti, které dokázali uplatnit ve svém osobním i profesním životě.

Vstoupit do kurzu

Reklama