80%

Jak ovládat svůj mozek a mysl
online video kurz

  • 47 lekcí
Vojta Hlaváček a Jiří Kryštof Jarmar

Návod na Jak ovládat svůj mozek a mysl

Tento online video kurz s názvem „Jak ovládat svůj mozek a mysl“ je jedinečnou příležitostí naučit se lépe porozumět tomu, co se děje v našem mozku a mysli. Lektory kurzu jsou Vojta Hlaváček a Jiří Kryštof Jarmar, kteří jsou biologové, studenti neurověd a zakladatelé podcastu a projektu Brain We Are. Společně vytvořili více než 170 epizod a 150 hodin záznamu zaměřených na témata jako biohacking, mozek, mysl a rozhovory se vědci a osobnostmi na české i mezinárodní scéně.

Kurz se skládá z devíti sekcí, které pokrývají různé aspekty fungování mozku a mysli. V první sekci se věnují evoluci mozku a jeho částí, v dalších sekcích se zabývají vzorci chování, sebelimitujícími vzorci a dovednostmi, pamětí a učením, propojením mysli a těla, vlivem prostředí na mozek, nastavením mysli a přístupem k životu, meta-řešením a také nabízejí několik bonusů v podobě meditací.

Během kurzu se účastníci naučí, jak pracovat se svou myslí, zlepšit paměť a schopnost učení, získat nové návyky a vybírat si nejlepší rozhodnutí. Lektoři sdílejí prověřené informace, které sami osobně prožili a předávají je zábavnou formou příběhů a metafor.

Kurz je doplněn o bonusy v podobě e-knihy „Průvodce mozkem a myslí aneb to nejlepší z Brain We Are“ a několika meditací. Celkem se jedná o nejobsáhlejší český kurz o ovládání mozku obsahující 47 výukových videí.

Tento kurz je určen pro všechny, kteří se zajímají o osobní rozvoj a chtějí lépe porozumět fungování svého mozku a mysli.

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Jak ovládat svůj mozek a mysl

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu