100%

Střih videa v Adobe Premiere CC 2020
online video kurz

  • 14 lekcí
Josef Mašek

Návod na Střih videa v Adobe Premiere CC 2020

Kurz „Střih videa v Adobe Premiere CC 2020“ vám poskytne kompletní návod na ovládání tohoto střihového programu. Lektorem kurzu je Josef Mašek, profesionální fotograf a kameraman s dlouholetou praxí.

Během dvou a půl hodin videí si osvojíte základní i pokročilé funkce Adobe Premiere CC 2020, jako je práce s časovou osou, zvukem, úprava barev a kontrastu, implementace různých efektů a vkládání titulků. Kurz vás seznámí s klávesovými zkratkami, které vám usnadní práci a zrychlí střihový proces.

S využitím tohoto kurzu budete schopni vytvářet poutavá videa, klipy a filmy pro různé účely – pro přátele a rodinu nebo pro firemní prezentace. Adobe Premiere CC 2020 nabízí širokou škálu funkcí a s tímto kurzem se snadno naučíte je využívat efektivně a kreativně.

Kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé uživatele programu. Během kurzu máte možnost konzultovat své otázky s lektorem a také se účastnit diskuzního fóra.

Naučte se profesionálně stříhat videa v programu Adobe Premiere CC 2020 a rozšiřte své dovednosti v oblasti videoprodukce.

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Střih videa v Adobe Premiere CC 2020

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu