Konzultace zdarma

Josef Mašek
06.02.2024 09:37

Vstoupit do kurzu

Lekce „Konzultace zdarma“ je součástí online videokurzu „Střih videa v Adobe Premiere CC 2020“. Kurz vám poskytne kompletní návod na ovládání střihového programu Adobe Premiere CC 2020 od začátku až po pokročilé funkce.

V rámci kurzu se naučíte orientovat v programu a seznámit se s jeho principy fungování. Získáte také znalosti o klávesových zkratkách a způsobech zrychlení vaší práce. Naučíte se pracovat s časovou osou od základních funkcí až po pokročilejší techniky. Kurz vás seznámí s práci se zvukem a poskytne vám know-how pro pokročilé opravy, tónování a úpravy barevnosti, jasu a kontrastu. Budete mít možnost se naučit, jaké efekty lze implementovat do vašich videí, jak vkládat titulky a využívat šablony titulků. Získáte také znalosti o výběru vhodného formátu pro export videí a mnoho dalšího.

Adobe Premiere CC 2020 je velmi výkonným programem nabízejícím mnoho funkcí pro tvorbu videí. Tento kurz vás naučí se v něm orientovat a pracovat s ním takovým způsobem, abyste byli schopni vytvářet svá vlastní originální videa, klipy nebo filmy. Bez ohledu na to, zda chcete vytvářet videa pro své blízké, pro firemní účely nebo pro veřejnost, s programem Adobe Premiere CC 2020 a tímto kursem zaujmete diváky svými kreativními videi.

Lektorem kurzu je Josef Mašek, zkušený tvůrce fotografií a videí, který vám prostřednictvím online kurzů rád předá své odborné vědomosti a zkušenosti.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu