Okno project

Josef Mašek
06.02.2024 09:35

Vstoupit do kurzu

Lekce s názvem „Okno project“ je součástí kurzu „Střih videa v Adobe Premiere CC 2020“, který vyučuje lektor Josef Mašek. Tento kurz je kompletním návodem na ovládání střihového programu Adobe Premiere CC 2020.

Lekce „Okno project“ se zaměřuje na orientaci v programu a seznámení se s principy jeho fungování. Budete se učit, jak si zkrátit čas práce pomocí klávesových zkratek a jak pracovat s časovou osou od základních po pokročilejší funkce. Dále se naučíte pracovat se zvukem a provádět pokročilé úpravy, jako je tónování, úprava barevnosti, jasu a kontrastu. Kurz vás také seznámí s různými efekty, které lze při tvorbě videí implementovat, a naučí vás vkládat titulky a využívat šablony titulků.

Kromě toho se dozvíte, jak vybrat vhodný formát pro export videí a mnoho dalšího. Adobe Premiere CC 2020 je výkonným programem, který poskytuje mnoho funkcí, a tento kurz vás naučí se s ním orientovat a pracovat tak, abyste byli schopni vytvářet originální videa, klipy a filmy. Bez ohledu na to, zda tvoříte videa pro své blízké nebo pro firmu, s programem Adobe Premiere CC 2020 a tímto kurzem budete schopni zaujmout diváky svými videi.

Lekce „Okno project“ vám předá Josef Mašek, který má mnohaleté zkušenosti s tvorbou fotografií a videí a rád by vám prostřednictvím tohoto online kurzu předal své know-how.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu