Úvod do střihu

Josef Mašek
06.02.2024 09:34

Vstoupit do kurzu

V lekci „Úvod do střihu“ se budeme věnovat základním principům střihu videa v programu Adobe Premiere CC 2020. Tato lekce je součástí kurzu „Střih videa v Adobe Premiere CC 2020“ vedeného lektorem Josefem Maškem.

V kurzu se dozvíte vše potřebné od úplných základů až po pokročilé techniky střihu videa v programu Adobe Premiere CC 2020. Během dvou a půl hodiny video lekcí rozdělených do 14 lekcí si osvojíte základy práce s programem, zrychlení vaší práce pomocí klávesových zkratek, práci s časovou osou, práci se zvukem a mnoho pokročilých funkcí jako je tónování, opravy barevnosti, vkládání titulků a další efekty.

Program Adobe Premiere CC 2020 nabízí širokou škálu funkcí pro profesionální střih videa a tento kurz vám pomůže se v něm rychle zorientovat a vytvořit svá vlastní originální videa. Bez ohledu na to, zda tvoříte videa jako koníček nebo pro profesionální využití, tento kurz vám pomůže zaujmout diváky svými neuvěřitelnými videi.

Kurzem vás provede Josef Mašek, zkušený fotograf a tvůrce videí, který prostřednictvím online kurzů rád sdílí své znalosti a zkušenosti. Pokud se zajímáte o střih videa v Adobe Premiere CC 2020, tento kurz je pro vás určený!

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu