Reklama

Effects controls

Josef Mašek
06.02.2024 09:36
Effects controls
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V této lekci se budeme zabývat ovládáním efektů pomocí Effects controls v programu Adobe Premiere CC 2020. Tato funkce je klíčová pro tvorbu profesionálních a působivých videí. Během lekce se naučíte, jak přidávat, upravovat a kombinovat různé efekty, které mohou zvýraznit vaše videa a dodat jim jedinečný vzhled.

Ovládání efektů je důležitou součástí procesu střihu videa a umožňuje vám přizpůsobit vzhled a styl vašeho projektu. V této lekci se podíváme na základní ovládání Effects controls a naučíme se, jak používat různé parametry a nástroje pro upravování efektů.

Seznámíme se s funkcemi, jako je změna barevnosti, jasu, kontrastu a dalších úprav obrazu. Naučíte se také, jak upravovat zvukové efekty a využít šablony pro přidání a úpravu titulků ve vašich videích.

Kurz “Střih videa v Adobe Premiere CC 2020” je kompletním návodem pro ovládání tohoto střihového programu. Tento kurz je vhodný jak pro začátečníky, kteří si přejí naučit se základní principy a postupy, tak i pro pokročilé uživatele, kteří se chtějí zdokonalit a rozšířit své dovednosti v práci s Adobe Premiere CC 2020.

Lektor kurzu, Josef Mašek, je zkušeným profesionálem v oblasti tvorby fotografií a videí. Jeho mnohaleté zkušenosti a know-how vám pomohou efektivně naučit se používat program Adobe Premiere CC 2020 a vytvořit originální a působivá videa.

Naučte se ovládat efekty a vylepšete své videa s pomocí kurzu “Střih videa v Adobe Premiere CC 2020”. Začněte tvořit své vlastní profesionální videa ještě dnes!

Vstoupit do kurzu

Reklama