Vstoupit do kurzu

Lekce s názvem „Nástoje“ je součástí video kurzu „Střih videa v Adobe Premiere CC 2020“, který vyučuje lektor Josef Mašek. Tento kurz je kompletním návodem na ovládání střihového programu Adobe Premiere CC 2020, a to od základních funkcí až po pokročilé techniky, jako je barvení, klíčování nebo střih více kamerových záznamů. Celý kurz trvá přibližně dvě a půl hodiny a je rozdělen do 14 lekcí.

V rámci této konkrétní lekce se naučíte pracovat s nástroji ve střihovém programu. Kurz vám ukáže, jak se orientovat v prostředí programu a seznámit se s principy jeho fungování. Naučíte se také, jak si zrychlit práci pomocí klávesových zkratek a jak pracovat s časovou osou od základních až po pokročilé funkce. Dalšími tématy lekce budou práce se zvukem, pokročilé opravy, úpravy barevnosti a další vizuální efekty. Kurz vás také provede procesem vkládání titulků a výběrem vhodného formátu pro export videí.

Adobe Premiere CC 2020 je mohutný program s mnoha funkcemi, a tento kurz vás naučí, jak se v něm orientovat a tvořit originální videa, klipy či filmy. Bez ohledu na to, zda tvoříte videa pro zábavu, prezentace nebo firemní účely, tento kurz vám pomůže zaujmout diváky svými profesionálně vypadajícími videi.

Lekci „Nástoje“ vám předvede lektor Josef Mašek, který má bohaté zkušenosti s tvorbou fotografií a videí a prostřednictvím online kurzů se s vámi rád podělí o své know-how.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu