Vstoupit do kurzu

V této lekci se budeme zabývat titulky ve střihovém programu Adobe Premiere Elements 2020. Titulky mohou být skvělým nástrojem pro zdůraznění informací, přidání názvu, poznámky nebo překladu do videa. V této lekci se naučíte jednoduchý i pokročilý způsoby vkládání textu do videa pomocí titulků. Představíme Vám různé styly a možnosti formátování textu, které si můžete upravit podle svých potřeb. Také Vás naučíme, jak nastavit časování a umístění titulků ve videu. Po absolvování této lekce budete schopni samostatně vytvořit a upravit titulky ve Vašich videích.

Tato lekce je součástí videokurzu „Střih videa v Adobe Premiere Elements 2020“, kterým Vás provede lektor Josef Mašek. Kurz je určen zejména začátečníkům a mírně pokročilým uživatelům, kteří se chtějí naučit ovládat tento střihový program od Adobe. Kurz zahrnuje více než dvě a půl hodiny videonávodů rozdělených do 15 lekcí. V kurzu se dozvíte vše od základů práce se střihovým programem až po pokročilé funkce, jako je stabilizace obrazu nebo klíčování. Naučíte se také pracovat se zvukem, efekty, fotografiemi, nastavit parametry videa a další užitečné funkce.

Po absolvování kurzu „Střih videa v Adobe Premiere Elements 2020“ získáte dovednosti a znalosti pro tvorbu vlastních profesionálních videí, klipů a filmů. Budete schopni snadno ovládat a využívat funkce tohoto programu pro úpravu a střih videa. Kurz Vám také poskytne tipy a triky, které Vám pomohou vytvořit poutavá a vysoce kvalitní videa. Připojte se k tomuto kurzu a rozvíjejte své dovednosti v práci se střihovým softwarem Adobe Premiere Elements 2020.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu