Okna source program

Josef Mašek
06.02.2024 09:35

Vstoupit do kurzu

Lekce s názvem Okna source program je součástí video kurzu „Střih videa v Adobe Premiere CC 2020“, který vyučuje pan Josef Mašek. Tento kurz je kompletním návodem na ovládání střihového programu Adobe Premiere CC 2020 a zahrnuje jak základní, tak pokročilé funkce, jako je barvení, klíčování či střih záznamu z více kamer.

V této konkrétní lekci se budete věnovat oknům v source programu. Zjistíte, jak je možné si práci zrychlit pomocí klávesových zkratek a naučíte se orientovat v programu a pracovat s časovou osou. Během lekce se také seznámíte s práci se zvukem a naučíte se jak upravovat jeho úrovně a parametry. Dále budete probírat pokročilé opravy, tónování videa a úpravu barevnosti, jasu a kontrastu. Také se dozvíte, jaké efekty můžete implementovat do svých videí a jak vkládat titulky a využívat šablony pro jejich tvorbu. Lektoři rovněž představí výběr vhodného formátu pro export videí.

Kurz „Střih videa v Adobe Premiere CC 2020“ je zaměřený na všechny, kteří chtějí získat dovednosti v práci se střihovým programem Adobe Premiere CC 2020. Lektoři vás jednoduše provedou prostředím programu a naučí vás efektivně využívat jeho funkce a nástroje. Bez ohledu na to, jestli upravujete videa pro své blízké nebo pro firemní účely, tento kurz vám poskytne dostatek znalostí a dovedností, abyste byli schopni vytvářet svá vlastní originální videa, klipy a filmy.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu