Pokročilé efekty

Josef Mašek
06.02.2024 09:36

Vstoupit do kurzu

Tato lekce s názvem „Pokročilé efekty“ je součástí kurzu „Střih videa v Adobe Premiere CC 2020“ vedeného Josefem Maškem. Tento kurz je kompletním návodem na ovládání střihového programu Adobe Premiere CC 2020, který je určen především pro začátečníky, ale také pokrývá pokročilé funkce jako je barvení, klíčování či střih záznamu z více kamer.

Hlavním cílem lekce „Pokročilé efekty“ je naučit studenty vytvářet a implementovat pokročilé efekty do jejich videí. Budou se zde učit různé techniky úprav barevnosti, kontrastu, jasu, tónování a další. Lekce rovněž ukáže studentům, jak pomocí programu Adobe Premiere CC 2020 pracovat se zvukem a jak vkládat titulky a využívat šablony.

Kurz „Střih videa v Adobe Premiere CC 2020“ nabízí dvě a půl hodiny návodů rozdělených do 14 lekcí, které studenty provedou orientací v programu, seznámí je s principy fungování a také jim ukáže, jak si práci zrychlit pomocí klávesových zkratek. Kurz je vhodný pro ty, kteří se chtějí naučit pracovat s programem Adobe Premiere CC 2020 a vytvářet působivá videa.

Lektorem kurzu je Josef Mašek, který má mnohaleté zkušenosti s tvorbou fotografií a videí. Jeho know-how a zkušenosti vám tento kurz prostřednictvím online videolekcí předá.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu