80%

Kurz zdravého sebevědomí: Vezměte život do svých rukou
online video kurz

  • 14 lekcí
Charlie Greenberg

Návod na Kurz zdravého sebevědomí: Vezměte život do svých rukou

Kurz zdravého sebevědomí: Vezměte život do svých rukou je online video kurz, který vám pomůže zvýšit sebevědomí a převzít kontrolu nad svým životem. Lektor Charlie Greenberg, spisovatel a terapeut, vám předá své osvědčené nástroje a techniky, které vám umožní pracovat na sobě a posouvat se ve svém životě dál.

Tento kurz je vhodný pro všechny, kteří se chtějí posunout dál ve svém životě a získat pevné a zdravé sebevědomí. Pokud se potýkáte s problémy jako strach, úzkost, zdravotní překážky, problémy ve vztazích nebo v práci, tento kurz vám poskytne potřebné nástroje k jejich řešení.

Během kurzu se dozvíte, jak rozpoznat toxické sebevědomí a jak znovu objevit zdravé sebevědomí. Naučíte se rozpoznávat lidi, kterým byste se měli vyhýbat, a najdete svou vlastní skálopevnou motivaci. Získáte nástroje, jak si vytvořit vlastní mapu cesty k sebevědomí a jak získat pevné sebevědomí pomocí ranní rutiny. Kurz vás naučí, jak přeprogramovat svou mysl a tělo v kterékoliv oblasti vašeho života a jak pracovat se svou temnou stránkou.

Další témata, která budete procházet, jsou efektivní využívání chytrého telefonu pro zvýšení sebevědomí, kontrola emocí a terapeutická metoda, která vám pomůže odstranit vnitřní příčiny bránící vám být šťastní, zdraví a bohatí.

Kurz zdravého sebevědomí: Vezměte život do svých rukou vám poskytne kompletní a ověřený návod, jak získat sebevědomí skrze svou mysl, emoce a tělo. Během 4 týdnů uvidíte obrovský pokrok a budete se cítit mnohem sebevědoměji než kdy dříve.

Vezměte svůj život do svých rukou a začněte pracovat na svém zdravém sebevědomí s online videokurzem Charlieho Greenberga.

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Kurz zdravého sebevědomí: Vezměte život do svých rukou

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu