Druhý nástroj: motivace a mapa

Charlie Greenberg
05.02.2024 23:09

Vstoupit do kurzu

Lekce s názvem „Druhý nástroj: motivace a mapa“ je důležitou součástí online video kurzu „Kurz zdravého sebevědomí: Vezměte život do svých rukou“. V této lekci se budeme zabývat tím, že bez dostatečné motivace není možné dosáhnout vysokého stupně sebevědomí. Motivace je jako svítilna na naší cestě za sebevědomím a pomáhá nám najít tu správnou cestu k našemu cíli. Stejně jako piráti, kteří si vytvářeli mapy k pokladům, i my si velekurzu vytvoříme vlastní mapu, která nás dovede ke skutečnému pokladu sebevědomí.

Charlie Greenberg, zkušený lektor a průvodce na cestě k sebevědomí, nám ve svém kurzu poskytne různé nástroje a techniky, které nám pomohou na cestě k vyššímu sebevědomí a převzetí kontroly nad naším vlastním životem. Kurz je vhodný pro všechny, kteří se potýkají se strachem, úzkostí, zdravotními problémy nebo problémy ve vztazích či zaměstnání. Bez ohledu na způsob řešení, získáme v tomto kurzu důležité odpovědi na naše otázky a naučíme se pracovat se svými nejtemnějšími stránkami.

Kurz „Kurz zdravého sebevědomí: Vezměte život do svých rukou“ nám pomůže pochopit, jak skutečně vypadá zdravé sebevědomí a jak poznáme toxicitu sebevědomí. Naučíme se vyhýbat se lidem, kteří nám ubližují a získáme tak nejcennější nástroj cesty za sebevědomím – motivaci. S lektorem si vytvoříme svou vlastní mapu a naučíme se práci s emocemi, které nám často brání ve vlastním růstu a rozvoji.

Charlie Greenberg se také podělí s námi o svůj vlastní příběh, který začal jako dítě, které bylo označeno za „blbé“. Díky svým nástrojům a technikám se však vypracoval na úspěšného autora, který má na YouTube přes 7 milionů zhlédnutí a podniká již více než 15 let. V kurzu získáme kompletní a ověřený návod, jak dosáhnout zdravého sebevědomí a převzít kontrolu nad naším životem.

Připojte se k nám na této nezapomenutelné cestě za sebevědomím a vezměte život do svých rukou!

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu