Jak vypadá zdravé sebevědomí

Charlie Greenberg
05.02.2024 23:09

Vstoupit do kurzu

V lekci s názvem „Jak vypadá zdravé sebevědomí“ se lektor Charlie Greenberg zaměřuje na to, jak se zdravé sebevědomí projevuje a proč je jeho získání tak důležité. Lekce je součástí kurzu „Kurz zdravého sebevědomí: Vezměte život do svých rukou“, který vám pomůže zvýšit sebevědomí a převzít kontrolu nad svým vlastním životem.

V kurzu se dozvíte různé nástroje a techniky, které vám umožní pracovat na sobě a posouvat se ve svém životě dále. Pokud se potýkáte se strachem, úzkostí, zdravotními překážkami, problémy ve vztazích nebo v práci, tento kurz vám může pomoci najít řešení. Bez ohledu na to, jestli preferujete praktická řešení nebo terapeutickou cestu, v kurzu zdravého sebevědomí najdete odpovědi na své otázky.

Lektor Charlie Greenberg vám v lekci ukáže, jak vypadá zdravé sebevědomí a jak rozpoznat toxické sebevědomí. Dále se dozvíte, jak najít skálopevnou motivaci, jak si vytvořit svoji vlastní mapu cesty k sebevědomí a jak získat pevné sebevědomí díky ranní rutině. Navíc se dozvíte, jak přeprogramovat svou mysl i tělo v kterékoliv oblasti vašeho života, jak pracovat se svou temnou stránkou a dostat ji pod kontrolu, jak díky svému chytrému telefonu zvýšit svoje sebevědomí, jak mít pod kontrolou své emoce a jak pomocí terapeutické metody odstranit vnitřní příčiny, které vám brání být šťastní, zdraví a bohatí.

Lekce je vedená lektorem, který sám začal svou cestu na první třídě, kdy mu bylo řečeno, že je „úplně blbej a raději by se neměl ani narodit“. Našel však způsob, jak se s tím vyrovnat a překonat svou dyslexii a dysgrafii. Dnes je autorem přes třiceti knih, má přes 7 milionů zhlédnutí na YouTube a podniká již více než 15 let. V kurzu předává nástroje a techniky, které mu pomohly na jeho cestě od „zničeného dítěte“ ke zdravému sebevědomí a seberealizaci.

Kurz „Kurz zdravého sebevědomí: Vezměte život do svých rukou“ je kompletním ověřeným návodem, který vám pomůže získat skutečné sebevědomí skrze vaši mysl, emoce a tělo. Po absolvování kurzu budete mít možnost pozorovat obrovský pokrok a budete se cítit mnohem sebevědoměji než kdy dříve. Vezměte svůj život do svých rukou a jděte za svým zdravým sebevědomím.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu