Sebe-terapie, mocný nástroj EFT

Charlie Greenberg
05.02.2024 23:10
Sebe-terapie, mocný nástroj EFT
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V online video lekci s názvem “Sebe-terapie, mocný nástroj EFT” se zaměříme na metodu EFT (Emotional Freedom Techniques), která je efektivním nástrojem pro práci na sobě. Tato technika propojuje naše myšlenky a emoce s vnitřním fyzickým stavem, což nám umožňuje pracovat s našimi problémy, bloky a omezeními na fyzické i emocionální úrovni.

Lektor Charlie Greenberg vám v této lekci představí konkrétní a jasný návod, jak na sobě pracovat pomocí metody EFT, bez ohledu na to, kde se nacházíte. Díky praktickým ukázkám a cvičením se naučíte, jak správně stimulovat energetické body na těle a uvolnit negativní emocionální náboj. Tímto způsobem můžete zlepšit své emoční zdraví, zmírnit stres a úzkost, odstranit fyzické nepohodlí a dosáhnout vyváženosti a harmonie ve svém životě.

Metoda EFT je snadno dostupná a použitelná sami na sobě. Naučíte se, jak identifikovat a pojmenovat své emocionální bloky a následně je zpracovat pomocí dotyku a vyjádření určitých frází. Tato technika je založena na principu práce s energií a ještě více podtrhuje spojení mezi našimi myšlenkami, emocemi a tělem.

Zároveň je tato lekce součástí kurzu “Kurz zdravého sebevědomí: Vezměte život do svých rukou”, který lektor Charlie Greenberg připravil pro všechny, kteří chtějí získat větší sebevědomí a převzít kontrolu nad svým životem. V kurzu se dozvíte nejen o metodě EFT, ale i o dalších nástrojích a technikách, které vám pomohou posunout se dál ve vašem osobním růstu a seberealizaci.

Tento kurz je určen lidem, kteří se potýkají s různými problémy a překážkami v životě, jako je strach, úzkost, zdravotní obtíže, obtíže ve vztazích nebo v práci. Bez ohledu na to, zda preferujete praktická řešení nebo terapeutické přístupy, tento kurz vám poskytne odpovědi na vaše otázky a nástroje pro dosažení vyššího sebevědomí a šťastného, zdravého a bohatého života.

Připojte se k lekci “Sebe-terapie, mocný nástroj EFT” a objevte sílu a účinnost této metody pro svou vlastní osobní růst a transformaci.

Vstoupit do kurzu

Reklama