Metoda „Schválně jestli“ a pozitivní výzva

Charlie Greenberg
05.02.2024 23:10

Vstoupit do kurzu

V této unikátní online video lekci nám lektor Charlie Greenberg představí svou vysoce účinnou metodu nazvanou „Schválně jestli“ a vysvětlí, jak použitím této metody dosáhnout pozitivních výsledků a převzít kontrolu nad svým životem. Charlie tuto metodu vyvinul, když si uvědomil potřebu začít podnikat po svém, poté co byl vyhozen z práce ve svých jednadvaceti letech. Během dvou měsíců se dokázal naučit vše, co k tomu potřeboval, a v tomto videu se podělí o to, co mu pomohlo dosáhnout tohoto úspěchu.

Tato lekce je součástí kurzu „Kurz zdravého sebevědomí: Vezměte život do svých rukou“, který vede lektor Charlie Greenberg. Kurz je určený všem, kteří chtějí zvýšit své sebevědomí a začít mít kontrolu nad svým vlastním životem. Charlie v tomto kurzu představí různé nástroje a techniky, které vám pomohou pracovat na sobě a posouvat se dále ve svém životě.

Kurz vám poskytne návod, jak dosáhnout zdravého sebevědomí, jak poznat toxické sebevědomí, jakým lidem se vyhnout a proč, jak najít silnou motivaci, jak si vytvořit cestovní mapu k sebevědomí, jak získat pevné sebevědomí pomocí ranní rutiny, jak přeprogramovat svou mysl a tělo v libovolné oblasti života, jak pracovat se svou temnou stránkou a udržet ji pod kontrolou, jak pomocí chytrého telefonu posílit své sebevědomí a jak ovládat své emoce. Kurz také nabízí terapeutické metody, které vám pomohou odstranit vnitřní příčiny, které vám brání být šťastní, zdraví a bohatí.

Příběh Charliho začal v první třídě, kdy mu jeho učitelka řekla, že je „úplně blbej a raději by se neměl narodit“. Přestože mu byla tehdy diagnostikována dyslexie a dysgrafie, Charlie našel způsob, jak se s tímto handicapem vyrovnat a překonat ho. Nyní je autorem více než třiceti knih, jeho videa na YouTube mají více než 7 milionů zhlédnutí a podniká již více než 15 let.

V tomto kurzu vám Charlie předá ty nejlepší nástroje, které získal během své dlouhé cesty od „zničeného dítěte“ k silnému sebevědomí a seberealizaci. Během čtyř týdnů kurzu uvidíte obrovský pokrok a pocítíte se mnohem sebevědoměji než kdy předtím. Připravte se, vezměte svůj život do svých rukou a jděte za svým zdravým sebevědomím.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu