Vstoupit do kurzu

Tato video lekce se zaměřuje na první nástroj, který vám pomůže při hledání a posilování vašeho zdravého sebevědomí. Jedná se o tzv. „kniha života“, kterou si můžete připravit ještě před začátkem procesu, abyste měli možnost měřit svůj pokrok a úspěchy.

Název tohoto kurzu je „Kurz zdravého sebevědomí: Vezměte život do svých rukou“ a je veden lektorem Charlie Greenbergem. V tomto kurzu se naučíte různé nástroje a techniky, které vám pomohou pracovat na svém sebevědomí a posunout se v životě vpřed.

Pokud se potýkáte se strachem, úzkostí, zdravotními problémy, problémy ve vztazích nebo v práci, tento kurz vám může pomoci najít řešení. Bez ohledu na to, zda preferujete praktické přístupy nebo terapeutické metody, najdete zde odpovědi na své otázky týkající se sebevědomí.

V tomto kurzu získáte následující dovednosti:

– pochopení, jak vypadá zdravé sebevědomí
– identifikace toxického sebevědomí
– vyhýbání se lidem, kteří vás omezují
– nalezení pevné motivace
– vytvoření vlastní mapy pro rozvoj sebevědomí
– získání pevného sebevědomí díky ranní rutině
– přeformátování mysli a těla v jakékoli oblasti vašeho života
– práce s vašimi temnými stránkami a jejich ovládání
– zvýšení sebevědomí pomocí chytrého telefonu
– ovládání vašich emocí
– odstranění vnitřních příčin, které vám brání být šťastní, zdraví a bohatí.

Charlie Greenberg se podělí o svůj vlastní příběh, který začal jako „dítěm, které bylo nazýváno „bláznivé“ a bylo mu řečeno, že se nemělo narodit“. Podařilo se mu však překonat svou dyslexii a dysgrafii, začal psát knihy, získat miliony zhlédnutí na YouTube a podnikat již více než 15 let. V tomto kurzu sdílí své osvědčené nástroje a techniky, které mu pomohly na cestě k zdravému sebevědomí a seberealizaci.

Tento kurz vám poskytne nejlepší nástroje pro probuzení vašeho sebevědomí, které Charlie získal během svého vlastního růstu a ve spolupráci s mnoha lidmi. Můžete očekávat kompletní a ověřený návod, jak získat sebevědomí prostřednictvím mysli, emocí a těla. Za pouhé 4 týdny uvidíte značný pokrok a budete se cítit mnohem sebevědomější než kdy dříve.

Převezměte kontrolu nad svým životem a jděte za svým zdravým sebevědomím!

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu