Sebevědomé ráno – základ dne

Charlie Greenberg
05.02.2024 23:10

Vstoupit do kurzu

V devátém dílu našeho kurzu zdravého sebevědomí se věnujeme tématu Sebevědomé ráno – základ dne. Zjistíme, jaký vliv má pohodlí na naše životy a pracovní návyky. Chcete vědět, jak se vyhnout lenosti? Povím vám příběh, jak jsem se sám dokázal změnit z lenocha na silného, rozhodného a vytrvalého jedince a jak můžete udělat totéž.

Kurz zdravého sebevědomí, který je součástí této lekce, je určen pro všechny, kteří si chtějí zvýšit své sebevědomí a převzít kontrolu nad vlastním životem. Náš lektor, Charlie Greenberg, vám v tomto kurzu představí různé nástroje a techniky, abyste mohli na sobě pracovat a posunout se ve svém životě dál.

Pokud vás trápí strach, úzkost, zdravotní problémy, potíže ve vztazích nebo v práci, tento kurz vám může pomoci najít řešení. Bez ohledu na to, zda preferujete praktická řešení nebo terapeutický přístup, najdete zde odpovědi na své otázky ve vztahu k zdravému sebevědomí.

V rámci kurzu se dozvíte například, jak poznat toxické sebevědomí, jak získat pevnou motivaci, jak si vytvořit svou osobní mapu cesty k sebevědomí nebo jak přeprogramovat svoji mysl a tělo v jakékoli oblasti vašeho života. Společně objevíme také, jak pracovat se svou temnou stránkou a jak ji ovládnout.

Charlie Greenberg sdílí svůj příběh, jak se dokázal vyrovnat s negativními připomínkami učitelky z první třídy a překonat dyslexii a dysgrafii. Díky své práci napsal přes třicet knih, jeho videa na YouTube mají více než 7 milionů zhlédnutí a podniká již více než 15 let.

V kurzu zdravého sebevědomí získáte osvědčené nástroje a techniky, které vám pomohou na cestě ke zvýšení vašeho sebevědomí. Začleníte změny ve své mysli, emocích a těle a již za čtyři týdny uvidíte obrovský pokrok. Přejděte do další fáze a pocítejte sebevědomí ve vašem životě.

Převezměte život do svých rukou a jděte za svým zdravým sebevědomím s kurzem zdravého sebevědomí od Charlieho Greenberga.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu