Naše temná stránka
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V jedenáctém dílu kurzu “Kurz zdravého sebevědomí: Vezměte život do svých rukou” se podíváme na to, jak dostat pod kontrolu naši temnou stránku. Každý z nás má totiž v sobě něco temného, něco, co nás může provinile cítit. Ale věřte mi, lze tuto temnou stránku využít pro svoje sebevědomí. Společně objevíme, jak se necítit provinile kvůli této stránce a jak využít její potenciál k posílení našeho sebevědomí. Lektor Charlie Greenberg nám ukáže jednoduché nástroje a techniky, které nám umožní pracovat s touto temnou stránkou a růst díky ní.

Tento kurz je určen všem, kteří si chtějí zvýšit sebevědomí a převzít kontrolu nad svým životem. Pokud se potýkáte se strachem, úzkostí, zdravotními překážkami, potížemi ve vztazích nebo v práci, tento kurz je pro vás. Lektor Charlie Greenberg vám ukáže, jak pracovat se svým sebevědomím a jak ho posouvat dál. Budete se učit, jak poznat zdravé a toxické sebevědomí, jak se vyhnout určitým typům lidí a jak najít motivaci k dosažení svých cílů. Dále se dozvíte, jak si vytvořit svou vlastní mapu cesty k sebevědomí a jak získat pevné sebevědomí díky ranní rutině.

Další témata, kterým se budeme v kurzu věnovat, jsou práce se svou temnou stránkou, zvýšení sebevědomí pomocí chytrého telefonu, kontrolování vlastních emocí a terapeutické metody pro odstranění vnitřních příčin, které vám brání být šťastní, zdraví a bohatí.

Kurz zdravého sebevědomí je založen na osobním příběhu lektora Charlieho Greenberga. Přestože mu v první třídě bylo řečeno, že je “úplně blbý a raději by se neměl narodit”, dokázal se s tímto komentářem vyrovnat a překonat svoji dyslexii a dysgrafii. Dnes je autorem několika knih, jeho videa na YouTube mají více než 7 milionů zhlédnutí a podniká již více než 15 let.

Potřebujete-li posílit své sebevědomí a převzít kontrolu nad svým životem, připojte se ke kurzu “Kurz zdravého sebevědomí: Vezměte život do svých rukou” a objevte nástroje a techniky, které vám pomohou na vaší cestě k zdravému sebevědomí a seberealizaci.

Vstoupit do kurzu

Reklama