Programování těla a mysli

Charlie Greenberg
05.02.2024 23:10
Programování těla a mysli
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V tomto dílu kurzu zdravého sebevědomí vám povím příběh, který vám dokonale ukáže metodu, jak přeprogramovat svou mysl a tělo prostou vytrvalostí. Je to trochu hlavou proti zdi, vyhraje však ten, kdo vytrvá. I tohle je cesta, jak získat obrovské sebevědomí a sílu, kterou vám už nikdo a nic nemůže vzít.
Tato lekce patří ke kurzu “Kurz zdravého sebevědomí: Vezměte život do svých rukou”, který vám pomůže zvýšit vaše sebevědomí a převzít kontrolu nad vaším životem. Lektor Charlie Greenberg vám v tomto kurzu ukáže různé nástroje a techniky, které vám pomohou pracovat na sobě a posouvat se dál ve vašem životě.

Pokud se vám v životě potýkáte s problémy jako je strach, úzkost, zdravotní překážky, problémy ve vztazích nebo v práci, tento kurz vám může pomoci s jejich řešením. Bez ohledu na to, zda preferujete praktická řešení nebo terapeutickou cestu, tento kurz vám poskytne odpovědi na vaše otázky.

Tato lekce vám představí to, jak vypadá zdravé sebevědomí a jak je možné poznat toxické sebevědomí. Naučíte se, jak vyhýbat se lidem, kteří by mohli negativně ovlivnit vaše sebevědomí, a jak najít pevnou motivaci. Naučíte se vytvořit svoji vlastní mapu cesty k sebevědomí a získat pevné sebevědomí díky ranní rutině. V této lekci se také dozvíte, jak přeprogramovat svoji mysl i tělo v kterékoliv oblasti vašeho života a jak pracovat se svou temnou stránkou. Naučíte se také využívat svůj chytrý telefon k tomu, abyste zvýšili své sebevědomí. V neposlední řadě se naučíte mít pod kontrolou své emoce a pomocí terapeutických metod odstranit vnitřní příčiny, které vám brání být šťastní, zdraví a bohatí.

Tento kurz zdravého sebevědomí vám pomůže nejen zvýšit vaše sebevědomí, ale také získat kontrolu nad svým životem. Bez ohledu na to, co vás trápí, tento kurz vám pomůže najít řešení a posunout se dál. Nechte se inspirovat příběhem lektora Charlieho Greenberga a vezměte svůj život do svých rukou.

Vstoupit do kurzu

Reklama