80%

Kresba od A do Z
online video kurz

  • 21 lekcí
Hana Danková

Návod na Kresba od A do Z

Kurz “Kresba od A do Z” vás provede světem kresby tužkou, uhlem a sépií. Lektorkou kurzu je Hana Danková, výtvarnice a lektorka kurzů malby a kresby. Tento kurz je ideální pro úplné začátečníky, kteří se chtějí naučit základy kresby a zdokonalit svoje dovednosti.

Během kurzu se naučíte, jak se na svět dívá malíř a jak vidět světlo a stín. Hana vám ukáže techniky stínování a šrafování a naučí vás pracovat s tužkou, uhlem a sépií. Postupně projdete různými tématy, jako jsou geometrická tělesa, zátiší, drapérie, stromy nebo květiny. Naučíte se také základy perspektivy.

Vrcholem kurzu jsou lekce portrétu. Hana vás provede procesem kresby portrétu podle fotografie i podle reálného modelu. Cílem lektorky je, abyste po absolvování kurzu byli schopni kreslit své vlastní obrázky podle skutečnosti a vyjádřit svou vlastní kreativitu.

“Kresba od A do Z” vám pomůže rozvíjet vaše výtvarné dovednosti a naučí vás vnímat svět kolem sebe se zcela novým pohledem. Připojte se k tomuto krásnému dobrodružství a objevte radost ze kreslení s Hanou Dankovou.

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Kresba od A do Z

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu