První obrázek – hrnek

Hana Danková
06.02.2024 00:53

Vstoupit do kurzu

V online video lekci s názvem „První obrázek – hrnek“ se budeme věnovat tvorbě prvního obrázku z geometrických tvarů, kterým je hrnek. Lekce je součástí kurzu s názvem „Kresba od A do Z“, který vás provede základy malby a kresby. Kurzem vás provede zkušená malířka a lektorka Hana Danková.

Hrnek je jednoduchý a přístupný motiv, který může být pro začátečníky lehkým úkolem. V lekci se naučíte rozeznávat a pracovat s různými geometrickými tvary a jejich kombinací. Naučíte se stínovat a šrafovat, což jsou základní techniky kresby, které vám pomohou vytvořit realistický dojem a hloubku.

Kurz „Kresba od A do Z“ je určen jak pro úplné začátečníky, tak i pro ty, kteří se malbou a kresbou již nějakou dobu zabývají. V kurzu se naučíte základní techniky kresby, práci s tužkou a uhlem, překreslování obrázků a kresbu podle skutečnosti. Naučíte se kreslit zátiší, drapérie, květiny a postupně se dostanete až k portrétům. Kurz vám pomůže rozvíjet vaše vnímání a schopnost pozorování, díky čemuž budete schopni vyjádřit vlastní pohled na svět prostřednictvím kresby.

Cílem kurzu je, aby vás kurzu „Kresba od A do Z“ naučil, jak kreslit své vlastní obrázky podle skutečnosti a vyjádřit vlastní kreativitu. Místo toho, abyste jen napodobovali obrazy někoho jiného, budete se učit vnímat svět kolem sebe a kreslit ho tak, jak ho vidíte vy osobně. Vaše obrázky tak budou mít osobitý charakter a budou vyjadřovat vaši jedinečnost.

Pokud vás malba a kresba zajímá, nebojte se kurzu „Kresba od A do Z“ vyzkoušet. Kurz vám pomůže rozvinout vaše umělecké dovednosti a přinést vám radost z tvorby vlastních originálních obrázků.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu