Šrafování

Hana Danková
06.02.2024 00:55
Šrafování
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

Šrafování je vášnivě diskutovaným tématem mezi umělci a kreslíři. V této video lekci se dozvíte, co přesně znamená šrafování a jak se liší od stínování. Tato lekce je součástí kurzu “Kresba od A do Z”, který vás zavede na cestu objevování tajů kresby. Vaší lektorkou bude Hana Danková, talentovaná malířka a zkušená lektorka kurzů malby a kresby.

Kurz “Kresba od A do Z” je přizpůsoben pro úplné začátečníky i ty, kteří se kresbou zabývají už delší dobu. Hana Danková vás provede světem kreslení a naučí vás, jak správně vnímat světlo a stín. Během kurzu získáte dovednosti v šrafování a stínování, naučíte se pracovat s tužkou a uhlem a zjistíte, jaké jsou zákonitosti perspektivy.

Kromě toho budete mít možnost nakreslit si drapérii, zátiší, květiny a dokonce i portrét. Hanu Dankovou vás provede procesem kresby od úplných základů až po náročnější úkoly, například kresbu portrétu podle fotografie a živého modelu.

Cílem kurzu je, abyste se naučili kreslit vlastní obrázky, které budou vyjadřovat vaši jedinečnost a vnímání světa. Chceme, abyste uměli vyjádřit to, co vidíte vlastníma očima a jak to vnímáte prostřednictvím vaší ruky.

Kurz vám ukáže nejen techniky kresby, ale také důležitost schopnosti se dívat. Možná vás tento kurz i inspiroje k většímu vnímání světa kolem sebe. Nechte se vtáhnout do světa kresby a objevujte své vlastní umělecké schopnosti.

Pokud vás zajímá více informací o kurzu “Kresba od A do Z” a jeho obsahu, klikněte na odkaz a přečtěte si celý popis kurzu.

Vstoupit do kurzu

Reklama