Hledání vlastního stylu – stromy

Hana Danková
06.02.2024 00:54
Hledání vlastního stylu – stromy
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V online video lekci “Hledání vlastního stylu – stromy” se dozvíte, jak najít a vyjádřit svůj vlastní styl ve světě kresby. Lektorka Hana Danková vám poradí, jak na to.

Tato lekce je součástí rozsáhlého kurzu “Kresba od A do Z”. Kurz je určen pro úplné začátečníky a věčné začátečníky, které provede Hana Danková, zkušená malířka a lektorka kurzů malby a kresby.

Během kurzu se naučíte, jak přesně pozorovat světlo a stín, jak správně stínovat a šrafovat, a nakreslíte si různé zátiší včetně kytice ve váze. Taktéž se seznámíte se zákonitostmi perspektivy a postupně se dostanete až k malování portrétů. Začnete s portrétem podle fotografie a na závěr si vyzkoušíte i portrétování reálného modelu. Bonusový díl kurzu se zaměřuje na techniku sketchingu.

Cílem lektorky je, abyste po absolvování kurzu byli schopni kreslit své vlastní obrázky podle skutečnosti, nikoliv pouze napodobovat práce jiných umělců. Chce, abyste se naučili vyjadřovat sebe samého jedinečným způsobem, který odráží váš osobní pohled na svět.

Kurz vám také ukáže, jak důležité je umět se dívat. Možná vás inspiruje více pozorovat svět kolem sebe, což je nejen důležité pro kresbu, ale pro jakoukoli další výtvarnou činnost.

Nenechte si ujít tuto inspirativní lekci a získejte nové znalosti a dovednosti v oblasti kresby!

Vstoupit do kurzu

Reklama