Zátiší s konvičkou uhlem

Hana Danková
06.02.2024 00:54

Vstoupit do kurzu

V této online video lekci s názvem „Zátiší s konvičkou uhlem“ se naučíte vnímat a kreslit předměty v prostoru. Lekce je součástí kurzu „Kresba od A do Z“, který vám pomůže rozvíjet vaše kreslířské dovednosti. Kurz je veden lektorkou Hanou Dankovou, malířkou a dlouholetou lektorkou kurzů malby a kresby.

Kurz „Kresba od A do Z“ je určen pro úplné začátečníky i ty, kteří již nějaké zkušenosti s kreslením mají. Během kurzu se naučíte, jak se dívat na svět očima malíře a jak vnímat světlo a stín. Získáte dovednosti stínování a šrafuování a naučíte se pracovat s tužkou a uhlem.

Budete kreslit podle různých předloh, ať už jsou to zátiší, drapérie nebo květiny. Postupně se seznámíte s zákonitostmi perspektivy a nakreslíte portréty podle fotografie i reálných modelů. Kromě toho se seznámíte s technikou sketchingu, která vám umožní rychle zachytit okamžiky a nálady.

Cílem kurzu je, aby se učastníci naučili kreslit své vlastní obrázky podle skutečnosti, nejenom napodobovat obrazy jiných umělců. Lekce vás proto naučí důležitostí umění se dívat a vnímat. Možná vás to inspiuje k tomu, abyste si více všímal světa kolem sebe i ve vašem každodenním životě.

Pokud máte zájem o tento kurz, můžete se přihlásit a začít objevovat a rozvíjet svůj talent v kresbě. Čeká na vás mnoho zábavy a nových dovedností!

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu