Inspirace – sketching

Hana Danková
06.02.2024 00:56
Inspirace – sketching
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

Ve závěrečném bonusovém dílu kurzu “Kresba od A do Z” se budeme věnovat zajímavé technice – sketchingu. Tato technika je skvělým nástrojem pro zachycení rychlých nápadů a inspirace. Během této lekce se naučíte, jak využít sketching k vytváření originálních a živých kreseb.

Lektor kurzu, Hana Danková, vám krok za krokem předvede, jak přistupovat k sketchingu. Naučíte se, jak rychle a efektivně zachytit svou myšlenku na papír a vytvořit jedinečnou kresbu. Společně se seznámíte s různými technikami a postupy, které vám umožní vyjádřit vaši kreativitu a originalitu.

V kurzu “Kresba od A do Z” se naučíte nejen základy kresby, ale také jak se dívat na svět kolem sebe. Hana Danková vám ukáže, jak vnímat světlo a stín, jak pracovat s tužkou a uhlíkem a jak získat perspektivu ve vašich kresbách. Kurz je vhodný pro úplné začátečníky i pokročilé a pomůže vám rozvíjet své dovednosti a zlepšit svou kresbu.

Připojte se k našemu kurzu “Kresba od A do Z” a objevte svět kresby a sketchingu. Začněte kreslit své vlastní obrázky a dodávejte jim svůj osobní dotek. Buďte svobodní v uměleckém vyjádření a objevte svůj vnitřní umělec.

Vstoupit do kurzu

Reklama