100%

Hra na klavír pro mírně pokročilé
online video kurz

  • 19 lekcí
Táňa Vaněčková

Návod na Hra na klavír pro mírně pokročilé

Kurz „Hra na klavír pro mírně pokročilé“ s lektorkou Táňou Vaněčkovou je ideální pro ty, kteří již umějí zahrát pár písniček a chtějí se naučit ještě více. Tento kurz je také vhodný pro absolventy prvního kurzu „Hra na klavír“ pro začátečníky.

V kurzu se naučíte hrát 16 nových písniček a budete mít možnost proniknout hlouběji do hudební terminologie. Kromě praktického zkoušení nových skladeb se dozvíte, jak fungují posuvky, co je rozdíl mezi ligaturou a legatem, jak zapsat předznamenání a dynamiku, jak se orientovat v repeticích, jak rozlišit taktový podíl a jak cvičit technické pasáže. Získáte také informace o hře ve swingovém rytmu a používání pedálu.

Na kurzu se naučíte hrát známé písničky, jako jsou „Pro Elišku“, „In the Hall of the Mountain King“, „Arabela“, „Holubí dům“, „La Donna e mobile“, „Les Champ-Elysées“, „Jesus Christ Superstar“, „Somewhere Over The Rainbow“, „La Cumparsita“, „Anglická lidová“, „River Flows In You“, „Piráti z Karibiku“, „Hijo de la Luna“, „F. Chopin – Nocturne op. 9/2“, „Balada pro Adélku“ a mnoho dalších.

Hraní na klavír je krásný koníček, který vyžaduje nadání, píli a trpělivost. Díky tomuto online kurzu si můžete věnovat svému koníčku kdykoliv máte čas a opakovat si videa podle potřeby. Navíc, pod vedením Táni Vaněčkové, skvělé lektorky s bohatými hudebními zkušenostmi, budete mít příležitost zdokonalit své hudební dovednosti a porozumění notovému zápisu.

Připojte se k tomuto kurzu a rozšiřte své klavírní znalosti a dovednosti s lektorkou Táňou Vaněčkovou!

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Hra na klavír pro mírně pokročilé

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu