Arabela
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V rámci online kurzu “Hra na klavír pro mírně pokročilé” s lektorkou Táňou Vaněčkovou se v této lekci naučíme titulní melodii z filmu Arabela. Na klavír budeme hrát v tónině G dur a současně si vysvětlíme rozdíl mezi legatem a ligaturou.

Tento kurz je určen pro ty, kteří již umí zahrát pár písniček na klavír a chtějí se posunout dál. Celý kurz nabízí 16 nových písniček a zároveň se zaměřuje i na hudební terminologii. Když totiž chceme hrát podle not, je nutné porozumět zápisu a všem těm hudebním značkám. Bez této teorie bychom se mohli v notách ztratit.

Kurz “Hra na klavír pro pokročilé” vám poskytne kompletní znalosti potřebné pro další rozvoj vaší klavírní hry. Mezi témata, která se v kurzu probírají, patří například posuvky, předznamenání, dynamika, repeticí, různé taktové značky, technické pasáže, swingový rytmus nebo používání pedálu.

Tento online kurz je ideální možností pro ty, kteří nemají čas nebo možnost chodit pravidelně na klasické hodiny klavíru. Můžete si jej v klidu procházet a videa si přehrávat opakovaně, kdykoli to potřebujete. Vede vás zde zkušená a oblíbená lektorka Táňa Vaněčková, která vás nejen provede jednotlivými lekcemi, ale také vám nabídne mnoho tipů a triků na hraní na klavír.

Vstoupit do kurzu

Reklama