Vstoupit do kurzu

V prvním dílu tohoto online kurzu hry na klavír se naučíte zahrát známou skladbu Pro Elišku od slavného Ludwiga van Beethovena. Skladba je ve tónině a moll a před začátkem hry si objasníme některé posuvky, jako jsou křížek, béčko a odrážka.

Tento kurz je pokračováním předchozího kurzu Hra na klavír pro začátečníky a je určen pro mírně pokročilé hráče. Lektor těchto lekcí je Táňa Vaněčková, která je významnou osobností v oblasti hraní na klavír. Kurz nabízí 16 nových písní a také se naučíte ovládat hudební terminologii. Bez porozumění zápisu a všem těm záhadným značkám byste se mohli v notách ztratit.

V tomto kurzu se dozvíte mnoho zajímavých věcí, například jak fungují posuvky, jaký je rozdíl mezi ligaturou a legatem, jak zapsat předznamenání a dynamiku, jak hrát v taktových jednotkách a techniky procvičování, jak hrát swingový rytmus a také ovládat pedál.

Naučíte se zahrát mnoho skvělých písní, včetně oblíbené skladby Pro Elišku. Tato lekce je součástí kurzu Hra na klavír pro pokročilé s Táňou Vaněčkovou. Připojte se a rozšiřte své hudební dovednosti.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu