Reklama

F. Chopin – Nocturne op. 9/2

Táňa Vaněčková
05.02.2024 22:40
F. Chopin – Nocturne op. 9/2
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

Ve videu této lekce se naučíme upravenou verzi skladby „Nocturne Op. 9 No. 2“ od Frederyka Chopina. Lektor Táňa Vaněčková nám vysvětlí pojem agogika a ukáže nám, jak správně vést melodii a vytvořit frázi.

Tato lekce je součástí kurzu „Hra na klavír pro mírně pokročilé“, který vede Táňa Vaněčková. Kurz je určen pro ty, kteří již zvládají zahrát pár písniček na klavír, ale chtějí se naučit mnohem více. V kurzu se naučíte 16 nových písní a získáte i teoretické znalosti o hudebním zápisu. Budete se učit například o posuvkách, ligatuře, legatu, předznamenání, dynamice, repeticích, taktování i technických pasážích. Naučíte se také hrát swingový rytmus a správně používat pedál.

Tento kurz je ideální pro ty, kteří si chtějí rozšířit své hudební dovednosti na klavír a chtějí se naučit hrát známé písničky. Výhodou kurzu je, že si video lekce můžete přehrát opakovaně a učit se tak ve svém vlastním tempu. Takže pokud se chcete naučit upravenou verzi skladby „Nocturne Op. 9 No. 2“ od Frederyka Chopina a posunout se v hraní na klavír dále, neváhejte a získejte přístup k tomuto kurzů ještě dnes!

Vstoupit do kurzu

Reklama