Reklama

Balada pro Adélku

Táňa Vaněčková
05.02.2024 22:40
Balada pro Adélku
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

Tato online video lekce s názvem “Balada pro Adélku” je součástí kurzu “Hra na klavír pro mírně pokročilé” s lektorkou Táňou Vaněčkovou. Během této lekce se naučíte zahrát francouzskou baladu “Balada pro Adélku” v jednoduché verzi v tónině C dur. V rámci této lekce si také procvičíte hraní v terciích a následování repetice.

Kurz “Hra na klavír pro mírně pokročilé” je druhým dílem výukového programu Táni Vaněčkové a je vhodný pro ty, kteří již umí zahrát několik písniček na klavír a chtějí se ve hře dále zlepšovat. Tento kurz obsahuje 16 nových písniček a také se v něm zaměřuje na hudební teorii a terminologii. Bez porozumění notám a jejich zápisu se v notách snadno ztratíte, proto se v rámci tohoto kurzu naučíte, jak pracovat s posuvkami, jak zapsat předznamenání a dynamiku, jak se orientovat v repeticích a mnoho dalšího.

Kurz “Hra na klavír pro mírně pokročilé” nabízí také skvělý výběr písniček, které se naučíte hrát. Mezi nimi najdete například skladbu “Pro Elišku”, píseň z muzikálu Jesus Christ Superstar, Holubí dům od Jiřího Schelingera nebo píseň z filmu Piráti z Karibiku. Těšíte se na pokračování ve vašem hudebním rozvoji a zábavnější učení? Tak neváhejte a přihlaste se do kurzu “Hra na klavír pro mírně pokročilé”.

Vstoupit do kurzu

Reklama