100%

Francouzština na cesty
online video kurz

  • 17 lekcí
Silvie Pluhařová

Návod na Francouzština na cesty

V kurzu „Francouzština na cesty“ se naučíte jednoduché konverzace a slovní zásobu, které vám pomohou pohodlně se domluvit na vašich cestách do zahraničí. Kurzem vás provede lektorka Silvie Pluhařová, která má bohaté zkušenosti s francouzštinou. Silvie vystudovala francouzské gymnasium v Olomouci a pracovala ve francouzských společnostech v Praze, což jí poskytlo praxi a pohled na skutečný jazyk.
Kurz je vhodný i pro úplné začátečníky a poskytne vám základní fráze a slovní zásobu, kterou budete moci ihned použít. Naučíte se například jak se představit, jak si objednat jídlo a nápoje v restauraci, jak se domluvit na rezervaci pokoje v hotelu nebo jak si poradit u lékaře.

Tento kurz francouzštiny je praktický a jednoduchý, a proto ho můžete využít na svých cestách do Francie nebo francouzsky mluvících zemí. Pokud sníte o tom, naučit se francouzsky, je načase si tento sen splnit. Kurz vám poskytne základ, se kterým se na svých cestách pohodlně domluvíte. Naučíte se základy francouzštiny a budete se tak moci pohodlně orientovat ve francouzskojazyčném prostředí.

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Francouzština na cesty

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu