Nákup jízdenek a vstupenek

Silvie Pluhařová
05.02.2024 22:46

Vstoupit do kurzu

V lekci „Nákup jízdenek a vstupenek“ se budeme zabývat praktickými informacemi, jak si zakoupit jízdenkové a vstupní lístky. Pokud se nacházíte na dovolené a nemáte k dispozici vlastní auto, je velmi důležité vědět, jak si koupit jízdenku na vlak či autobus. Tato lekce je součástí videokurzu „Francouzština na cesty“, který vás naučí základní konverzaci ve francouzském jazyce při cestování.

Lekce je vedená lektorkou Silvií Pluhařovou, která vás provede jednotlivými kroky nákupu jízdenek a vstupenek. Součástí lekce je také naučení se, jak si zakoupit vstupenku do muzea. Kurz „Francouzština na cesty“ je vhodný pro začátečníky a nabízí praktický základ slovní zásoby, kterou můžete použít při komunikaci na cestách.

Pokud se chcete naučit mluvit francouzsky a sníte o tom, že se budete na svých cestách snadno a plynule domlouvat, je tento kurz ideální volbou. Cílem kurzu je naučit vás základní konverzační fráze a slovní zásobu, abyste se mohli bez problémů dorozumět ve francouzském prostředí.

Kurz zahrnuje také další praktická témata, včetně rezervace stolu v restauraci nebo pokojů v hotelu, objednávání jídel a nápojů, nakupování na trhu, dotazování se na čas, poradenství u lékaře apod. Lekce jsou postavené na modelových frázích, které můžete použít ve všech těchto situacích.

Kurz „Francouzština na cesty“ bude vaším průvodcem při cestování a můžete si ho nechat zasvédičit úplně od začátku, i pokud nemáte žádné předchozí znalosti francouzštiny. Učení je zábavné a interaktivní s praktickými ukázkami konverzací s rodilým mluvčím. Na konci každé lekce je přiložena tematická slovní zásoba, kterou můžete dále procvičovat.

Pokud se chcete stát součástí kurzu „Francouzština na cesty“ a začít se učit francouzsky, zarezervujte si své místo ještě dnes. Pusťte se do doby, kdy budete ve Francii jako doma a mluvte francouzsky bez problémů.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu