Jak dál?

Silvie Pluhařová
05.02.2024 22:46
Jak dál?
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V posledním dílu lekce “Jak dál?” se dozvíte odpovědi na otázky, které se vám mohou vynořit při vaší cestě do Francie. Budete také mít možnost se seznámit s různými zdroji, které vám pomohou posunout vaši francouzštinu na další úroveň.

Tato lekce je součástí kurzu “Francouzština na cesty”, který vyučuje lektorka Silvie Pluhařová. V tomto kurzu se naučíte základy francouzštiny, které vám budou užitečné při cestování do zahraničí. Bez ohledu na vaši úroveň znalostí francouzštiny, se naučíte jednoduché konverzace a fráze, které vám pomohou při komunikaci v různých situacích. Od objednání jídla v restauraci až po nákupy na trhu či návštěvu lékaře.

Kurz vám poskytne praktický základ, který vám umožní snadno se domluvit na cestách. Nebudete se muset obávat ani časového vyjádření či koupě lístků či jízdenek. Lektor Silvie Pluhařová vám v každé lekci ukáže konkrétní situace a konverzace přímo s rodilými mluvčími. Díky tomu budete mít možnost procvičit vaše porozumění a vyzkoušet si nabyté dovednosti v praxi.

Tento kurz je vhodný pro začátečníky i mírně pokročilé. Obsahuje modelové fráze, které můžete použít s různou slovní zásobou. V rámci jednotlivých lekcí najdete také přílohy, ve kterých najdete fráze z dané lekce a tematickou slovní zásobu pro další procvičování.

Kurz “Francouzština na cesty” vám také poskytne rady, jak tento kurz nejlépe využít, abyste se francouzštinu opravdu naučili a stala se součástí vašeho každodenního života.

Pusťte se do francouzštiny s lektorkou Silvií a buďte ve Francii jako doma.

Vstoupit do kurzu

Reklama