Reklama

Čísla 1 až 20

Silvie Pluhařová
05.02.2024 22:45
Čísla 1 až 20
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V této online video lekci s názvem “Čísla 1 až 20” se naučíte základy počítání od jedné do dvaceti. Tato dovednost je nezbytná nejen při cestování, ale i v běžném životě. Lektor Silvie Pluhařová vám představí čísla a naučí vás, jak je správně vyslovovat a používat ve větách.

Tato lekce je součástí kurzu “Francouzština na cesty” vedeného lektorkou Silvií Pluhařovou. Tento kurz je speciálně navržen pro začátečníky a nabízí jednoduché konverzační dovednosti, které budete moci uplatnit při svých cestách do francouzsky mluvících zemí. Ať už se jedná o objednání jídla v restauraci, nákup na trhu nebo porozumění lékařskému personálu, kurz vás připraví na každodenní situace, kterým se můžete při cestování čelit.

Kurz “Francouzština na cesty” je vhodný pro ty, kteří se chtějí naučit základy francouzštiny a efektivně se domluvit ve Francii. Silvie Pluhařová vás provede jednoduchými frázemi a slovní zásobou, které budete moci okamžitě použít. Lekce v kurzu zahrnují příklady konverzací s rodilými mluvčími, což vám pomůže s porozuměním a lépe si uvědomíte výslovnost a intonaci.

Pokud sníte o tom, že se naučíte mluvit francouzsky, není lepší příležitost než se zapojit do kurzu “Francouzština na cesty”. Rozhodně si neodpírejte tento sen a naučte se mluvit francouzsky jednoduše a pohodlně.

Vstoupit do kurzu

Reklama