Reklama

Francouzské pozdravy

Silvie Pluhařová
05.02.2024 22:44
Francouzské pozdravy
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

Ve třetím dílu našeho kurzu “Francouzština na cesty” se zaměříme na základní francouzské pozdravy. Naučíte se, kdy a jak je správně používat, abyste dokázali s jistotou zahájit konverzaci.

Kurz “Francouzština na cesty” vás provede jednoduchými konverzacemi, které se vám budou hodit při cestování do zahraničí. Je vhodný i pro úplné začátečníky a jeho lektorkou je Silvie Pluhařová.

Pokud se chcete naučit mluvit francouzsky, tento kurz je přesně pro vás. Naučíte se základní fráze a slovní zásobu, které vám umožní pohodlně komunikovat během vašich cest.

V rámci kurzu se naučíte:

– jak se představit
– jak rezervovat stůl v restauraci nebo pokoj v hotelu
– jak si objednat jídlo a pití
– jak nakoupit na trhu nebo v pekařství
– jak se zeptat na čas
– jak si koupit vstupenky nebo jízdenky
– jak se poradit u lékaře

Tento kurz vám poskytne praktické základy, které potřebujete k tomu, abyste se cítili pohodlně během vašich cest. Mimo to se naučíte i počítat a používat různé pozdravy.

Kurz je určený pro začátečníky a mírně pokročilé. Každá lekce obsahuje konkrétní témata a na konci najdete ukázku konverzace s rodilým mluvčím. To vám pomůže s porozuměním a umožní vám si procvičit nové dovednosti.

Kurz obsahuje modelové fráze, které můžete použít s různou slovní zásobou. Každá lekce má také přílohu se slovní zásobou, aby vám učení bylo ještě snazší.

Pusťte se do francouzštiny s naším kurzem a staňte se ve Francii jako doma.

Vstoupit do kurzu

Reklama