Jak si nakoupit na trhu

Silvie Pluhařová
05.02.2024 22:46

Vstoupit do kurzu

Tato lekce s názvem „Jak si nakoupit na trhu“ je součástí kurzu „Francouzština na cesty“ vedeného lektorkou Silvií Pluhařovou. V rámci této lekce se naučíte, jak se domluvit s Francouzi a jak si dobré věci nakoupit na trhu, i když neumíte jejich jazyk.

Kurz „Francouzština na cesty“ je určený pro všechny, kteří plánují cestovat do Francie a chtějí se naučit jednoduché konverzace a fráze, které jim pomohou domluvit se v různých situacích. Lektorka Silvie Pluhařová vás provede základy francouzštiny a naučí vás nejen si objednat jídlo v restauraci nebo si rezervovat hotelový pokoj, ale také si nakoupit na trhu či v pekařství, zeptat se na čas, si koupit vstupenky nebo jízdenky a poradit si u doktora.

Kurz je vhodný jak pro úplné začátečníky, tak i pro mírně pokročilé. Každá lekce se zabývá konkrétní situací a na konci lekce najdete praktickou ukázku konverzace s rodilým mluvčím, abyste si mohli procvičit porozumění a vyzkoušet si vše prakticky. Součástí kurzu jsou také modelové fráze a tematická slovní zásoba, kterou můžete dále využít.

Pusťte se do francouzštiny se Silvií a buďte na svých cestách po Francii jako doma.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu