Jak se představit

Silvie Pluhařová
05.02.2024 22:44
Jak se představit
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

Tato video lekce s názvem “Jak se představit” je součástí online kurzu “Francouzština na cesty” vedeného lektorkou Silvií Pluhařovou. Lekce je určena pro začátečníky a zaměřuje se na základní konverzační fráze, které využijete při prvním setkání s jinou osobou.

Kurz “Francouzština na cesty” je navržený pro ty, kteří chtějí se naučit jednoduché konverzační dovednosti pro cestování do Francie. Je vhodný i pro úplné začátečníky a poskytne vám běžné fráze a slovní zásobu, které vám pomohou při komunikaci v restauraci, na trhu, při nákupu či v lékařském zařízení.

Kurz vám dá praktické základy a učí vás jednoduché fráze, počítání a různé pozdravy, které vás provedou na svých cestách. Pro každou lekci je připravena praktická ukázka konverzace s rodilým mluvčím, takže si můžete procvičit porozumění a vyzkoušet si vše v praxi. Příloha k jednotlivým lekcím obsahuje fráze z daného tématu a tematickou slovní zásobu, kterou si můžete dále procvičovat.

Tento kurz vám také ukáže, jak efektivně využít své učení, abyste si vše zapamatovali a francouzština se stala součástí vašeho každodenního života. Pusťte se do francouzštiny se Silvií a buďte jako doma ve Francii.

Vstoupit do kurzu

Reklama