Jak si objednat jídlo

Silvie Pluhařová
05.02.2024 22:46

Vstoupit do kurzu

V online video lekci s názvem „Jak si objednat jídlo“ se naučíte, jak si v restauraci objednat jídlo. Lekce je součástí kurzu „Francouzština na cesty“ vedeného lektorkou Silvií Pluhařovou.

V tomto kurzu se naučíte základy francouzštiny, které vám pomohou při cestování do Francie. V lekci „Jak si objednat jídlo“ se naučíte fráze a slovíčka, které vám pomohou pochopit jídelní lístek a objednat si své oblíbené jídlo.

Kurz „Francouzština na cesty“ je určen jak pro začátečníky, tak i pro mírně pokročilé. V rámci kurzu se naučíte základní fráze a slovní zásobu pro různé situace, včetně objednávání v restauraci, rezervace hotelového pokoje, nákupy na trhu nebo v pekařství, zeptání se na čas, nákup vstupenek nebo jízdenek a poradit si u doktora.

Kurz „Francouzština na cesty“ vám poskytne praktický základ, který vám pomůže pohodlně se domluvit při cestování. Kurz je veden lektorkou Silvií Pluhařovou, která vám ukáže, jak si osvojit fráze a slovní zásobu a přímo z vás udělá mluvčího francouzštiny. Navíc v každé lekci najdete praktickou ukázku konverzace s rodilým mluvčím, aby jste si natrénovali porozumění a vyzkoušeli si fráze v praxi.

Pusťte se do francouzštiny se Silviou a buďte ve Francii jako doma.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu