Reklama

Čísla 20 až 100

Silvie Pluhařová
05.02.2024 22:45
Čísla 20 až 100
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V sedmém dílu kurzu Francouzština na cesty, který vede lektorka Silvie Pluhařová, se zaměříme na počítání od dvaceti až do sta. Pokud už ovládáte základy francouzštiny a chcete se naučit počítat v této krásné jazykové oblasti, tato lekce je přesně pro vás.

V kurzu Francouzština na cesty se zaměříme na praktické konverzace, které vám pomohou při vašich cestách do Francie. Během této lekce se naučíte jak se představit, jak rezervovat stůl v restauraci či pokoj v hotelu, jak si objednat jídlo a nápoje, jak nakoupit na trhu nebo v pekařství, jak se zeptat na čas, jak si koupit vstupenky či jízdenky a také jak se poradit u doktora. To vše samozřejmě včetně naučení se počítat od dvaceti až do sta.

Lekce je určena pro začátečníky a mírně pokročilé, a každá z nich se věnuje konkrétní problematice či situaci. Na konci každé lekce najdete i praktickou ukázku konverzace s rodilým mluvčím, abyste si procvičili své porozumění a mohli vše vyzkoušet v praxi.

Ve školičce francouzštiny se zaměříte také na modelové fráze, které můžete využít s různou slovní zásobou. Navíc v každém díle najdete přílohu s frázemi z dané lekce a tematickou slovní zásobou, kterou můžete dále procvičovat.

Pusťte se do výuky francouzštiny s lektorkou Silvií a staňte se ve Francii jako doma.

Vstoupit do kurzu

Reklama