80%

Domácí přírodní kosmetika
online video kurz

  • 32 lekcí
Michaela Suchá

Návod na Domácí přírodní kosmetika

Kurz “Domácí přírodní kosmetika” je skvělou příležitostí naučit se vyrábět vlastní kosmetické produkty přímo doma. Lektorkou kurzu je Michaela Suchá, odbornice na výrobu domácí kosmetiky. Michaela má bohaté zkušenosti v této oblasti, napsala dvě knihy, publikovala mnoho článků a vymyslela více než 700 receptů. Její recepty oslovily tisíce nadšenců, kteří se díky ní pustili do výroby vlastních produktů a ty jim pomohly vyřešit problémy s pletí.

V kurzu se dozvíte, proč je dobré si vyrábět vlastní kosmetiku a jaké suroviny a pomůcky k tomu budete potřebovat. Michaela vás seznámí se základními surovinami, jako jsou tuky, voda, hydroláty, emulgátory, konzervanty a antioxidanty. Naučíte se také rozlišovat mezi různými typy produktů a vybrat si ten správný pro váš typ pleti.

V kurzu se dozvíte mnoho užitečných informací a tipů, jak vyhnout se sedmi nejčastějším chybám při výrobě kosmetiky. Naučíte se připravit pleťové vody, čisticí produkty, séra, krémy, balzámy a další produkty. Michaela vám také poradí, kde nakoupit suroviny a na co si dát při nákupu pozor.

Používání přírodní kosmetiky má mnoho výhod. Můžete si přizpůsobit produkty svému momentálnímu stavu pokožky a přidat do nich esenciální oleje pro aromaterapii. Výrobou vlastní kosmetiky také šetříte životní prostředí a máte plnou kontrolu nad používanými surovinami.

Pokud vás láká výroba vlastní kosmetiky a péče o svou pleť přírodními produkty, přihlaste se do kurzu “Domácí přírodní kosmetika” s lektorkou Michaellou Suchou. Na kurzu se naučíte vše potřebné a budete moci vytvořit si vlastní řadu kosmetiky plnou přírody.

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Domácí přírodní kosmetika

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu