Reklama

Suroviny – tuky I

Michaela Suchá
06.02.2024 00:57
Suroviny – tuky I
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V online video lekci s názvem “Suroviny – tuky I” se budeme zabývat nejběžnějšími tuky, které se používají při výrobě kosmetiky. Důležitými informacemi v této lekci budou jejich vlastnosti a využití. Na konkrétním příkladu arganového a mandlového oleje se budeme podrobněji zabývat typickými vlastnostmi a způsoby jejich využití v kosmetických produktech. Tato lekce je součástí kurzu “Domácí přírodní kosmetika” vedeného lektorkou Michaely Suchou.

V rámci kurzu “Domácí přírodní kosmetika” se naučíte, jak si vyrábět kosmetiku doma a proč je to důležité. Při výrobě vlastních produktů šetříte životní prostředí a můžete si je snadno přizpůsobit momentálnímu stavu vaší pokožky. Přírodní kosmetika vám může dlouhodobě pomoci zlepšit stav pokožky a umožní vám lépe porozumět svému tělu. Navíc si do svých produktů můžete přidávat esenciální oleje a využívat tak aromaterapii pro duševní klid a pohodu.

V kurzu se naučíte vybírat suroviny, vyrobit pleťové vody, čisticí vodu, sérum, balzám na rty a další produkty. Získáte důležité informace o surovinách a typy produktů, které vám pomohou lépe porozumět tomu, jak se přírodní kosmetika vyrábí. Tím, že si budete vyrábět kosmetiku doma, budete mít vždy po ruce produkty přizpůsobené vašim potřebám.

Kurz “Domácí přírodní kosmetika” je ideální pro všechny, kteří chtějí mít kontrolu nad používanými surovinami a rádi si vytvářejí vlastní kosmetiku. Připravenou kosmetiku navíc můžete používat sami nebo ji darovat svým blízkým.

Vstoupit do kurzu

Reklama